Marketing

O działce

Marketerzy to szczególna grupa ELSowiczy, którzy sprzedadzą z korzyścią śnieg Eskimosom w zamian za komplet badży niezbędnych do nadchodzącej konferencji. Jest fundamentem, na którym inne sekcje budują swoje projekty. Jego członkowie łączą organizację z najważniejszymi podmiotami – uczelnią, firmami, instytucjami a także ze studentami. Zadaniem marketera jest utrzymywanie kontaktu z dotychczasowymi partnerami, ale także poszukiwanie nowych możliwości. Są oni obecni przy działaniach wszystkich sekcji, i to dzięki ich umiejętnościom negocjacyjnym ELSA Wrocław realizuje corocznie ogromną ilość projektów. Marketerzy dbają również o promocję wydarzeń oraz wizerunek całej organizacji. To sekcja dla każdego kto poszukuje nowych wyzwań, jest otwarty, zorganizowany i gotowy na współpracę z innymi.

Obecnie naszym wiceprezesem jest Bartosz Miłek.


Nasze projekty

Sztandarowymi przedsięwzięciami Marketingu są: Niezbędnik Studenta WPAE oraz Karta ELSowicza.

Niezbędnik Studenta WPAE

Jest to główny samodzielny projekt Marketingu realizowany we wrześniu przed rozpoczęciem nowego roku akademickiego. Cała sekcja jest zaangażowana w stworzenie broszury informacyjnej dla wszystkich nowych studentów WPAE. Stanowi ona przewodnik po uczelni, mieście Wrocławiu, jego ofercie rozrywkowej i kulturalnej. Przedstawiciel marketerów wręcza Niezbędnik każdemu studentowi na uroczystej immatrykulacji.

Karta ELSowicza

Każdy członek ELSA Wrocław otrzymuje kartę członkowską, która uprawnia do szeregu zniżek. Są to zniżki zarówno do restauracji jak i obiektów sportowych oraz kulturalnych. Każdy ELSowicz znajdzie coś dla siebie. Marketerzy w ciągu całego roku akademickiego pozyskują nowych partnerów i zdobywają dla wszystkich członków kolejne ciekawe bonusy, aby praca pro bono miała jeszcze więcej plusów.

Lista dostępnych zniżek dostępna jest w zakładce „Karta ELSowicza”.

My Fieldset
  1. (required)
  2. (valid email required)