Partnerzy medialni

 

Portal dlaStudenta.pl jest największym w Polsce portalem internetowym skierowanym do studentów, absolwentów a także przyszłych studentów. Co miesiąc docierają do półtora miliona osób w wieku 18-35 lat. Działają w 20 największych ośrodkach akademickich w Polsce. To właśnie tam młodzi i ciekawi świata ludzie, żyjący szybko, znajdują wszystkie potrzebne im informacje w takich działach jak m.in. Wiadomości, Rozrywka, Kultura, Muzyka, Sport, Studia, Praca, Stancje – Ogłoszenia, Turystyka, Kobieta, Facet oraz Informator Miejski.


wydarzy.pl

 

Projekt „Wydarzy się w…” to ogólnopolski projekt Fundacji na rzecz rozwoju „Inspirator”, którego założeniem jest promocja wydarzeń planowanych we wszystkich miastach Polski. Jest skierowany do osób w każdej grupie wiekowej. Na stronie znaleźć można informacje o zapowiedziach premier filmowych, teatralnych, a także festiwali, koncertów, wydarzeń sportowych, szkoleń oraz imprez, które odbywają się w wybranym mieście.

Wchodząc na portal www.wydarzysiew.pl można zaplanować zarówno przyjemny weekend, romantyczny wieczór we dwoje, jak i zadbać o swój własny rozwój przez udział w bogatym życiu kulturalnym, jakie oferuje Wrocław. 

Study4u.eu to ogólnoeuropejski portal edukacyjny. Jako jedyne medium elektroniczne w Polsce promuje uczelnie wyższe oraz szkoły policealne na terenie całej Unii Europejskiej. Ideą powstania serwisu Study4u.eu było stworzenie platformy promocyjnej dla uczelni wyższych, dzięki której w efektywny sposób mogłyby pozyskiwać nowych studentów za pomocą medium jakim jest Internet.

Obecnie Study4u.eu to przyjazne źródło informacji o uczelniach i życiu studenckim dla przyszłych i obecnych studentów.